ageLOC® LumiSpa™ Skincare Collection pro normální až smíšenou pleť

ageLOC® LumiSpa™ Skincare Collection pro normální až smíšenou pleť

11 013.00 > 8 810,4.00 Kč / sleva 20%

Úspora: -2 202,60


Chcete nakoupit rychle a pohodlně? A chcete například více produktů najednou? Můžete nás kontaktovat telefonicky, přes WhatsApp, SMS nebo email a my s Vámi rádi vše nakoupíme a poradíme.😉

👉ZDARMA KONTAKTOVAT ASISTENTKU👈


 

ageLOC® LumiSpa™ Skincare Collection pro normální až smíšenou pleť

Seznamte se s ageLOC LumiSpa.

Jsme na toto zařízení hrdí a máme z něj obrovskou radost. Je to čisticí zařízení, které získalo spousty ocenění, je dobíjecí a voděodolné. Je to naše řešení 7-v-1 pro mladistvý vzhled pleti. Pokud ho použijete s některým z našich přípravků Activating Cleansers, zjistíte proč.

Nyní je ještě lepší než kdy dřív. Pokud přidáte k vašemu LumiSpa také LumiSpa Accent & IdealEyes, stane se zařízením pro kompletní péči o pleť. Tato dynamická kombinace speciálně navržená pro péči o oční okolí poskytuje láskyplnou péči vašim očím a ukrývá znaky únavy a stresu.

Součástí této sady je Activating Cleanser pro normální až smíšenou pleť který obsahuje směs řas a rostlinných výtažků, které dodají vaši pleti čistý a osvěžený vzhled. Nejen, že udržuje normální pokožku v rovnováze ochranou jejích přirozených hydratačních vlastností, ale také vyčistí ucpané póry v částech, kde je pokožka mastná v případě smíšené pleti.

Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti.