LumiSpa – 8v1 pro vaši pleť | omladí, čistí, rozzáří, zjemní, vyhladí, osvěží – pro citlivou pleť

LumiSpa – 8v1 pro vaši pleť | omladí, čistí, rozzáří, zjemní, vyhladí, osvěží – pro citlivou pleť

7000.00 > 5600,00 Kč / sleva 20%

Úspora: -1400,00


Chcete nakoupit rychle a pohodlně? A chcete například více produktů najednou? Můžete nás kontaktovat telefonicky, přes WhatsApp, SMS nebo email a my s Vámi rádi vše nakoupíme a poradíme.😉

👉ZDARMA KONTAKTOVAT ASISTENTKU👈


 

* v našem obchodě Vám poskytujeme nejvyšší slevu, abychom Vám vykompenzovali náklady na dopravu. Doprava po ČR 115 Kč se službou PPL. Doručení 3-6 pracovních dní.

**naše produkty můžete zakoupit i ve vaší lékárně (např.: Lékárna.cz), nebo od nás od přímého dodavatele za velkoobchodní ceny.

LumiSpa – univerzální přístroj krásy pro domácí použití. 4. roky po sobě výherce 1. místa World Beauty Awards za nejlepší přístroj pro péči o pleť. nabíjecí vodotěsné čisticí zařízení, které posunu vaši rutinu péče o pokožku na další úroveň a pomůže vám zažít mladistvě a zdravěji vypadající pleť v pohodlí vašeho domova. Kompletně nahrazuje návštěvy salonů krásy a to za pouhé 4 minuty denně.

Min. 2 letá záruka

Důkladné vyčištění

Jas

8 VÝHOD V 1 PŘÍSTROJI :

1# Důkladně vyčistí pleť a odstraní všechen Make Up
2# Snižuje výskyt pórů
3# Pleť je hladká
4# Stimuluje tvorbu kolagenu
5# Pleť vypadá a je na dotek jemnější
6# Jásná plet
7# Svěží a prozářená pleť
8# Viditelně posílená struktura pleti

POPIS PRODUKTU :

Naše patentovaná technologie Two-Sense Motion stimuluje kůži, zatímco přesný pohyb a frekvence jsou optimalizovány pro práci s aktivačními čisticími přípravky, které zanechávají pokožku  důkladně  vyčištěnou pro dosažení hladší, měkčí pokožky po jediném použití.

Při společném použití s aktivačním čisticím přípravkem, který nejlépe vyhovuje vaší pokožce, zažijete 8 úžasných přínosů, které přesahují jednoduché vyčištění. Péče o vaši pleť se tak dostane do vyšší úrovně a přinese vám mladistvý vzhled.

Aktivační čisticí přípravek obsahuje výtažky z ovsa a borovice čínské, které zanechají pleť jemnou a hebkou, a také naše proslulé složky ageLOC, které se zaměřují na příčiny viditelných známek stárnutí pleti.

Hygienická silikonová hlavice, poháněná technologií LumiSpa two-sense motion,  spolu s aktivačním čisticím přípravkem a odstraňí z pleti nečistoty, maz, make-up a odumřelé kožní buňky, což pomáhá potlačit známky stárnutí pokožky a zanechá mladistvou záři.

PROČ LUMISPA POUŽÍVAT, V ČEM JE JEDINEČNÝ?

 • Účinně odstraňuje všechny stopy make-upu, špíny, mazu a denních nečistot
 • Zanechává pleť prozářenou
 • Dává pocit čisté a svěží pleti
 • Podporuje mladiství vzhled pleti

Bylo klinicky prokázáno, že LumiSpa zanechává pleť prozářenou a váš přirozený mikrobiom nedotčený*. Ptáte se, co je to přirozený mikrobiom pleti? Vaše pleť je domovem rozmanitého množství mikroorganismů, které tvoří její přirozený mikrobiom. Je to neviditelný ekosystém, který žije na vaší kůži a pomáhá ji udržovat zdravou a svěží. Tento neviditelný přirozený kožní mikrobiom sehrává důležitou úlohu v ochraně a interakci vašeho těla s okolním prostředím.

PROČ FUNGUJE?

Kompletní složení

ageLOC LumiSpa Activating Face Cleanser – pro citlivou pleť
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, PEG-8 Dimethicone, Cocamidopropyl betaine, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Carbomer, Bisabolol, Carnosine, Oryza Sativa Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Allantoin, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Pinus Tabulaeformis Bark Extract, Avena Sativa Kernel Extract, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Disodium EDTA, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Chlorphenesin.

PROČ SI LUMISPA ZAMILUJETE?

KLINICKÁ STUDIE PROKÁZALA, ŽE :

Výše uvedená tvrzení pocházejí z externího hodnocení na základě 12 týdenní studie in vivo založené na používání spotřebiteli a rovedené u 150 žen ve věku od 35 do 65 let s různým typem pleti. Všechny osoby dostali pokyn místo svého běžného čistícího přípravku na obličej 12 týdnů ráno a večer používat systém LumiSpa odpovídající typu jejich pleti.

Výše získané výsledky odpovídají:
*Podílu osob, u kterých došlo k viditelnému zlepšení pleti zjištěnému na konci studie klinickým srovnávačem ( všechny kombinace typů pleti / čistící přípravky LumiSpa / silikonové hlavice).
**Pozorování provedená klinickým hodnocením po 12 týdnech na pleti 30 subjektů s normální až smíčenou pletí. Tyto osoby měli používat zařízení ageLOC LumiSpa se silikonovou hlavicí ormální až Normal a s přípravkem ageLOC LumiSpa aktivační čistící gel pro normální až smíšený typ pleti.

JAK LUMISPA POUŽÍVAT?

PRVNÍ KROK
Navlhčete obličej teplou vodou a naneste Activating Cleanser, který je nejvhodnější pro váš typ pleti. Navlhčete silikonovou hlavici a zapněte přístroj.

DRUHÝ KROK
Pomalými a širokými tahy zařízením přejíždějte po obličeji. Obličej nedrhněte ani na zařízení příliš netlačte. Když budete zařízení používat nesprávně, zastaví se.
Zastaví se každých 30 sekund. To je pro vás signál, abyste se přesunuli na další část obličeje. Po 2 minutách se zařízení vypne.

TŘETÍ KROK
Opláchněte si obličej vodou a jemným poklepáváním ho osušte; potom použijte jakoukoliv další péči o pleť. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete systém ageLOC LumiSpa používat 2 minuty dvakrát denně.

NEZAPOMEŇTE:

 • Po použití zařízení očistěte a osušte.
 • Aby bylo používání silikonové hlavice optimální a více hygienické, každé 3 měsíce ji vyměňte.

BALENÍ OBSAHUJE :

 • 1 zařízení ageLOC LumiSpa
 • 1 ageLOC LumiSpa Silicone Head – Normalní
 • 1 ageLOC LumiSpa Activating Cleanser – pro citlivou pleť
 • nabíjecí základna ageLOC LumiSpa
 • kabel ageLOC LumiSpa 

NEJČASTĚJI DOKUPOVÁNO S

ageLOC LumiSpa Accent IdealEyes – sada pro rozjasnění očního okolí

ageLOC LumiSpa Accent & IdealEyes

*’Světová jednička v domácích kosmetických pomůckách v letech 2017 a 2018.

UZNÁNÍ

***Zdroj: Euromonitor International Limited; hodnoty vyjádřené v maloobchodních prodejních cenách; všechny kanály; 2017 až 2020. Kosmetické systémy jsou kosmetická zařízení pro domácí péči o pleť, které tvoří exkluzivní dvojici s lokálně aplikovatelným přípravkem stejné značky nebo se doporučuje používat je společně. Ověření tvrzení je založeno na průzkumu společnosti Euromonitor mezi zákazníky a na metodologii provedené v lednu až březnu 2021. Do prodeje kosmetických zařízení pro domácí péči o pleť spadají prodeje elektrických obličejových čisticích prostředků, jak je to definováno v pasportní databázi. Do této kategorie nepatří přístroje na péči o vlasy/stříhání vlasů, holicí strojky a přístroje na ústní péči.

Zdroj: Euromonitor International Ltd; hodnoty vyjádřené v maloobchodních prodejních cenách (Retail Value RSP); všechny kanály; 2017 a 2018. Zahrnuje pomůcky domácí péče o pleť spárované výhradně s pleťovými přípravky stejné značky. Na základě výzkumné metodiky Euromonitor, leden/únor 2019. Zahrnuje elektrické čističe pleti podle definice v databázi Eurmonitor Passport; nezahrnuje přístroje pro péči o vlasy / odstranění chloupků, holicí strojky na tělo nebo přístroje pro péči o ústní dutinu.

Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti.