Epoch IceDancer

Epoch IceDancer

805.00 Kč > 644,00 Kč / sleva 20%

Úspora: –161,00


Chcete nakoupit rychle a pohodlně? A chcete například více produktů najednou? Můžete nás kontaktovat telefonicky, přes WhatsApp, SMS nebo email a my s Vámi rádi vše nakoupíme a poradíme.😉

👉ZDARMA KONTAKTOVAT ASISTENTKU👈


 

VELIKOST BALENÍ: 100 ml

Osvěžuje a oživuje Vaše nohy. Nezáleží na tom, jestli pracujete nebo vyvíjíte jinou aktivitu, po čase se vaše nohy unaví. Tento lehce vstřebatelný a nelepivý gel osvěží a uklidní vaše bolavé a unavené nohy.

Je navržen v osvěžující kombinaci koňského kaštanu, mátového oleje a divoké máty. Tento gel se vstřebá do pokožky a vaše nohy se budou cítit omlazeny.

Společnost Nu Skin daruje 0,25 USD z každého prodaného produktu Epoch nadaci Nu Skin Force for Good Foundation.

native-america

Přínosy

  • Přírodní divoká máta (Mentha arvensis) – používána původními obyvateli z amerického severozápadu. Pomáhá oživit a stimulovat unavené, bolavé nohy.
  • Koňský kaštan – používá se na oživení a stimulování nohou. Zmírňuje pocit těžkosti a opuchání nohou.
  • Eukalyptus, mentol a mátový olej společně poskytují chladivý a osvěžující pocit na pokožce a zároveň dodávají výraznou osvěžující vůni.

Použití

Naneste hojné množství na spodní část nohou a do oblasti pod koleny kdykoli potřebujete. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte v případě výskytu vyrážky nebo podráždění.

Složení

Aqua, PPG-5-Ceteth-20, Glycereth-26, PEG-12 Dimethicone, Menthol, Mentha Piperita Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Maltodextrin, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Tropolone, Sodium Hyaluronate, Mentha Arvensis Leaf Extract, Carbomer, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Aminomethyl Propanol, Citric Acid, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Potassium Benzoate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool.

Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti.