Epoch Polishing Bar

Epoch Polishing Bar

595.00 Kč > 476,00 Kč / sleva 20%

Úspora: –119,20


Chcete nakoupit rychle a pohodlně? A chcete například více produktů najednou? Můžete nás kontaktovat telefonicky, přes WhatsApp, SMS nebo email a my s Vámi rádi vše nakoupíme a poradíme.😉

👉ZDARMA KONTAKTOVAT ASISTENTKU👈


 

VELIKOST BALENÍ: 1 kus

Exfoliační čistící kostka na tělo bez obsahu mýdla

Pro dosažení nepředstavitelné jemnosti! Čistící přípravek bez obsahu mýdla s exfoliantem jemně vyhlazuje pokožku, odstraňuje nečistoty a přebytečný maz a zlepšuje tón a strukturu pokožky. Má silnou dřevitou vůni. Vhodný pro všechny typy pleti.

Společnost Nu Skin daruje 0,25 USD z každého prodaného produktu Epoch nadaci Nu Skin Force for Good Foundation.

Mýdlo Epoch Polishing Bar bude přechodně prodáváno v plastové fólii bez krabičky

Přínosy

  • Efektivně a bez použití mýdla odstraňuje špínu, přebytečnou mastnotu a jiné nečistoty.
  • Jemně čistí pokožku a zanechává ji tak svěží, čistou a jemnou.
  • Obsahuje více než 30 pokožce prospěšných minerálů obsažených v Maris limus, klíčové složce výrobku Epoch® Glacial Marine Mud, a poskytuje pokožce hloubkovou péči.

Klíčové složky

Glacial Marine Mud – nachází se ve vzdáleném ústí řeky v Britské Kolumbii. Toto jemné bahno absorbuje odumřelé buňky, přebytečnou mastnotu a další nečistoty.
Sisku’s Pas (Tsuga Heterophylla) – používal se již od pradávných dob kmenem Kauliců z pacifického severozápadu. Sisku’s Pas se získává z kůry jehličnatého stromu a má pozoruhodně uklidňující účinky na pokožku. (Stromy se nekácejí za účelem získávání kůry.)

Použití

Na vlhkou pokožku naneste jemným krouživým pohybem. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Dermatologicky testováno.

Složení

Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Aqua, Coconut Acid, Sodium Isethionate, Parfum, Sea Clay Extract, Tsuga Heterophylla Bark Powder, Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Chloride, Myristic Acid, Hydroxyapatite, Calcium Silicate, Sodium Silicoaluminate, Sodium Ferrocyanide, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, [+/-: CI 77891, CI 77491, CI 77499].

Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti.