Vědecké výzkumy dokázaly zastavit stárnutí pleti

Vědecké výzkumy dokázaly zastavit stárnutí pleti

nu-skin-science-banner

Začíná To Vědou

Inovace a spolupráce vždy stály a stojí v centru všeho, co děláme. Můžete to vidět na kvalitě našich produktů i způsobu, jakým spolupracujeme: přední vědci, nové průkopnické technologie a partnerství s vědeckými institucemi. Překonáváme nepřekonatelné a měníme svět kolem nás, přinášíme jeden úžasný produkt za druhým a zapojujeme úžasné lidi.

+75

INTERNÍCH VĚDCŮ

2

VÝZKUMNÁ CENTRA


Inovace

Nu Skin Science Innovation

V Nu Skin nevěříme, že je dobré stát na místě. Potřeby našich zákazníků se neustále mění, a tak se mění i naše produkty péče o pleť a pro kosmetické salóny, aby tyto potřeby splnily.

Bez víry v inovace bychom nebyli tam, kde jsme dnes, a neexistuje lepší příklad než naše věda ageLOC. Tento revoluční anti-agingový výzkum a použité technologie vedly k vytvoření některých z našich nejoblíbenějších produktů a zařízení a navždy změnily toto odvětví.

Výzkumná centra a laboratoře

Nu Skin Research Centres and Laboratories

Chceme v Nu Skin tvořit historii a to se nedá zvládnout bez špičkových provozů. Naštěstí máme dva, což nám pomáhá dál poskytovat komplexní produkty pro péči o pleť a zdravou životosprávu.

Naše Centrum pro výzkum anti-ageingu o ploše 2 044 m2 je epicentrem neustálých inovací a vědeckých objevů. Centrum se nachází v našem rodném městě Provo a má pět nejmodernějších laboratoří, které se používají pro vývoj a hodnocení produktů Nu Skin. A na druhé straně planety, v čínském Fengxianu, najdete náš Velkočínský inovační park (Greater China Innovation Park). V tomto komplexu o rozloze 1 900 m2 sídlí dalších šest laboratoří a víc než 20 našich vědců zabývajících se výzkumem. Tady se provádí výzkum a vývoj našich produktů Pharmanex, zejména fáze výběru, bezpečnosti a stvrzení kvality v rámci našeho kvalitativního procesu 6S.

Klinické Studie

Nu Skin Clinical Trials

Věříme v kvalitu našich produktů víc než kdokoli jiný, ale od vás bychom nikdy neočekávali, že budete prostě věřit našim slovům.

Nu Skin pravidelně požaduje profesionální nezávislé klinické studie, aby účinnost našich produktových řad péče o pleť prokázaly, a když jsou výsledky k dispozici, jsou jasně viditelné na jednotlivých stránkách našeho internetového obchodu.

One thought on “Vědecké výzkumy dokázaly zastavit stárnutí pleti

Comments are closed.