Poštovné, platba a reklamace


Kdy obdržím svou objednávku?

  • Běžné doručení obvykle trvá 3-6 pracovních dní od zadání objednávky.
  • Naše smluvní přepravní služby nedoručují o svátcích nebo o víkendech. Tyto dny nejsou považovány za přepravní dny, pokud hovoříme o tom, že doručení trvá 3-6 pracovních dní.

Kolik stojí doručení?

Náklady na přepravu jsou uvedeny níže:

TypPick-up PointDoručení domů
PřepravceGLS
   
Poplatek za poštovné 
Standardní doručení115 Kč
Poštovné zdarma nad 16 498 Kč Zdarma
   
Odhadovaná doba dodání  (pracovní dny) 
Standardní doručení3-6
   
Sledování zásilek 
Oznámení před doručením je k dispozici jeden den před doručenímNoSMS
   
Informace o doručení 
Doručení v sobotuNeNe
Doručení v neděliNeNe
   
Není doma 
Pokusy o doručeníNe2
Nechat u sousedůNeAno
Nechat na bezpečném místěNeNe
Nechat na výdejním místěAnoNe
Uskladnit na výdejním místě10 pracovních dnůNe
Nechat v poštovní schránceNeNe

Postrádám produkt z mé objednávky, co mám dělat?

Pokud vám v objednávce chybí produkt:

  • Zkontrolujte prosím celý obdržený balíček a jeho obsah a porovnejte obdrženou objednávku s dodacím listem. Pokud opravdu zjistíte, že produkt chybí, obraťte se prosím na svůj místní zákaznický servis s číslem objednávky a se seznamem případných chybějících produktů.
  • Pokud došlo k poškození balíku tak, že produkt mohl vypadnout, kontaktujte svůj místní zákaznický servis prostřednictvím e-mailu, ke kterému připojte fotografii poškozeného balíku. Budete také muset doložit číslo objednávky a seznam chybějících položek. Poškozený balík prosím nevyhazujte, abyste mohli vznést nárok na náhradu škody.

Ve své zásilce jsem obdržel/a špatný produkt (y), co mám dělat?

Pokud jste obdrželi nesprávný produkt, doporučujeme, abyste se obrátili na svůj místní zákaznický servis a sdělili našemu zaměstnanci podrobnosti o vaší objednávce, on vám pak dále pomůže.


Moje objednávka dorazila poškozená, co mám dělat?

  • Pokud vaše produkty dorazily poškozené, zašlete prosím e-mail svému místnímu zákaznickému servisu spolu s fotografií poškozených předmětů, a to společně na jednom snímku. Budete také muset doložit číslo objednávky a seznam poškozených položek.
  • Pokud vaše produkty, stejně jako krabice, dorazily poškozené, zašlete prosím e-mail svému místnímu zákaznickému servisu spolu s fotografií poškozených předmětů, a to společně na jednom snímku. Budete také muset doložit číslo objednávky a seznam poškozených položek. Kurýr vás také požádá, abyste všechny poškozené předměty vrátili zpět do krabice a uzavřeli ji, aby ji mohl vyzvednout, a vy jste mohli požádat o náhradu škody.

Neobdržel/a jsem svoji objednávku, jak ji najdu?

  • Kurýr se může rozhodnout, že doručení zásilky k vašim sousedům je bezpečnou alternativou, když nejste doma, abyste zásilku převzali. Než budete kontaktovat svou místní zákaznickou podporu nebo přepravní službu, zkontrolujte, jestli vaše zásilka není u sousedů.
  • Stav doručení objednávky můžete zkontrolovat kliknutím na Historii objednávek a kliknutím na odkaz pro sledování zásilky.
  • Pokud informace o sledování zásilky ukazují, že vaše objednávka byla doručena, ale vy ji nemáte, nebo že je vrácena do našeho skladu, obraťte se kvůli náhradě na příslušnou pobočku svého zákaznického servisu.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Klikněte sem, pokud chcete sledovat svou objednávku. Stačí zadat svoje číslo objednávky a PSČ a najdete vše, co potřebujete.


Jaké jsou zásady pro vrácení peněz?

Pokud nejste s vaší objednávkou zcela spokojeni, můžete vrátit všechny neotevřené produkty do 90 dnů od nákupu přímo zpět do společnosti Nu Skin, pokud jste je zakoupili přímo od společnosti. Pro získání čísla Oprávnění pro vrácení zboží (RMA) a úplných pokynů k vrácení produktů, se prosím obraťte na svůj místní zákaznický servis.

Zpáteční adresa je následující:

GLS

Európa út 2

Alsónémedi

2351


Poskytujete štítek pro vrácení zboží?

Ne. Vrácené produkty musí být odeslány na vaše vlastní náklady a požadujeme, abyste použili způsob přepravy, který se dá sledovat. Za ztracené zásilky se zbožím, které chcete vrátit, nebudou vráceny žádné peníze.


Jaké produkty mohu vrátit?

Všechny neotevřené produkty můžete vrátit do 90 dnů od data nákupu. 


Jak mohu produkty vrátit?

Abyste mohli vrátit jakékoli nevyžádané produkty, musíte získat RMA číslo od svého místního zákaznického servisu. Abychom vám mohli zaslat úplné pokyny pro vrácení zboží a vygenerovat RMA číslo (Oprávnění pro vrácení zboží), potřebujeme původní číslo (a) objednávky a seznam všech položek, které jsou na toto číslo objednávky vráceny. Tyto informace naleznete v Historii objednávek online.


Jak dlouho trvá vrácení peněz?

Jakmile od našeho skladu obdržíme oznámení o vrácení zboží, začneme pracovat na vrácení peněz, což může trvat až 2-5 pracovních dnů; závisí to na době zpracování vaší bankou.